OPL REALIZUJĄCE POPŻ PODPROGRAM 2019

NAZWA ORGANIZACJI MIEJSCOWOŚĆ
1 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PYZDRACH PYZDRY
2 FUNDACJA NA RZECZ REWALORYZACJI MIASTA ŚREM UL. MICKIEWICZA 21 63-100 ŚREM ŚREM
3 STOWARZYSZENIE LESZCZYŃSKI BANK ŻYWNOŚCI UL. SŁOWIAŃSKA 59, 64-100 LESZNO LESZNO
4 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. GŁÓWNA 16 64-412 CHRZYPSKO WIELKIE CHRZYPSKO WIELKIE
5 GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOLECZNEJ W CZERMINIE CZERMIN 47 63-304 CZERMIN CZERMIN
6 GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ PL. WŁ. REYMONTA 3 62-306 KOŁACZKOWO KOŁACZKOWO
7 GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ PL. ZIELONY 1 62-004 CZERWONAK CZERWONAK
8 GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. POZNAŃSKA 13, 64-361 MIEDZICHOWO MIEDZICHOWO
9 GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. WROCŁAWSKA 52 63-421 PRZYGODZICE PRZYGODZICE
10 GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŻEROMSKIEGO 2 63-313 CHOCZ CHOCZ
11 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ RYNEK 19 64-520 OBRZYCKO OBRZYCKO
12 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŻRÓDLANA 1 62-030 LUBOŃ LUBOŃ
13 MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. PNIEWSKA 56 64-310 LWÓWEK LWÓWEK
14 MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. STRZELECKA 8 88-430 JANOWIEC WLKP. JANOWIEC WLKP.
15 MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. MICKIEWICZA 5 63-210 ŻERKÓW ŻERKÓW
16 JAROCIŃSKIE STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNYCH „SENIOR”, UL.TARGOWA 12, 63-200 JAROCIN JAROCIN
17 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. WRZESIŃSKA 19 62-320 MIŁOSŁAW MIŁOSŁAW
18 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWYM TOMYŚLU UL. MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 8, 64-300 NOWY TOMYŚL NOWY TOMYŚL
19 ODDZIAŁ REJONOWY POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW W OPALENICY OS. CENTRUM 11, 64-330 OPALENICA OPALENICA
20 ODDZIAŁ TERENOWY TOWARZYSTWA WALKI Z KALECTWEM UL. POWSTAŃCÓW WLKP. 15 63-220 KOTLIN KOTLIN
21 STOWARZYSZENIE ERIPIO UL. SPORTOWA 9C 63-000 ŚRODA WLKP. ŚRODA WLKP.
22 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRYSTYNY 30 62-067 RAKONIEWICE RAKONIEWICE
23 FUNDACJA NA PROSTEJ DRODZE UL. DROGA LESNA 60, 64-600 OBORNIKI OBORNIKI
24 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL.POCZTOWA 16A 64-050 WIELICHOWO WIELICHOWO
25 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W STĘSZEWIE UL.POZNAŃSKA 11 62-060 STĘSZEW STĘSZEW
26 PARAFIA ŚW.WAWRZYŃCA UL. ŚW. WAWRZYŃCA 8 62-200 GNIEZNO GNIEZNO
27 PNIEWSKIE STOWARZYSZENIE „PERSPEKTYWA” UL. ŚW. DUCHA 18, 62-045 PNIEWY PNIEWY
28 POGOTOWIE SPOŁECZNE W POZNANIU UL. BORÓWKI 12 61-304 POZNAŃ POZNAŃ
29 STOWARZYSZENIE „NAJLEPIEJ RAZEM” UL. GŁÓWNA 37 63-024 KRZYKOSY KRZYKOSY
30 STOWARZYSZENIE „POMAGAM” UL. POZNAŃSKA 5 63-005 KLESZCZEWO KLESZCZEWO
31 STOWARZYSZENIE „POMOCNA DŁOŃ” UL. DWORCOWA 12 62-330 NEKLA NEKLA
32 MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ZAMKOWA 31, 63-500 OSTRZESZÓW OSTRZESZÓW
33 STOWARZYSZENIE INTEGRACYJNE WSPÓLNOTY BARKA CHUDOBCZYCE 27 64-423 LUBOSZ LUBOSZ
34 STOWARZYSZENIE KONFERENCJI.ŚW WINCENTEGO aPAULO OSTRÓW WLKP UL. KARD.LEDÓCHOWSKIEGO 4 63-400 OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WLKP.
35 STOWARZYSZENIE KRĄG  UL. FRYDERYKA CHOPINA 9 62-300 WRZEŚNIA WRZEŚNIA
36 STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „ISKRA NADZIEI” UL. PIOTRKOWICKA 1 62-110 DAMASŁAWEK DAMASŁAWEK
37 STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I AKTYWNOŚCI LOKALNEJ DLA CIEBIE UL. RÓŻANA 4 62-010 POBIEDZISKA POBIEDZISKA
38 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. GRODZISKA 11/3 64-061 KAMIENIEC KAMIENIEC
39 STOWARZYSZENIE NA RZECZ MIESZKAŃCÓW GMINY DOMINOWO „BONA FIDES”  UL. CENTRALNA 8, 63-012 DOMINOWO DOMINOWO
40 TOWARZYSTWO WSPIERANIA RODZINY I DZIECKA „ALIA” ANTONIEWO 11 62-085 SKOKI SKOKI
41 STOWARZYSZENIE WIEJSKIE „STRZECHA” POTULICE POTULICE 13A 62-100 WĄGROWIEC POTULICE
42 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SZAMOTUŁACH PL. SIENKIEWICZA 20, 64-500 SZAMOTUŁY SZAMOTUŁY
43 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚREMIE UL. STEFANA GROTA ROWECKIEGO 31, 63-100 ŚREM ŚREM
44 TOWARZYSTWO POMOCY IM BRATA ALBERTA W OSTROWIE WLKP. UL. KS. KARDYNAŁA 4 63-100 OSTRÓW WLKP. OSTRÓW WLKP.
45 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. WRONIECKA 14 64-560 OSTRORÓG OSTRORÓG
46 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. MARSZAŁAK PIŁSUDSKIEGO 2 64-100 MIĘDZYCHÓD MIĘDZYCHÓD
47 ZWIĄZEK ARTYSTÓW SCEN POLSKICH ZASP – STOWARZYSZENIE ODDZIAŁ W POZNANIU POZNAŃ
48 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ZBĄSZYŃSKA 17, 64-212 SIEDLEC SIEDLEC
49 OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ UL. 5-GO STYCZNIA 47, 64-200 WOLSZTYN WOLSZTYN
50 GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, UL. SZKOLNA 2, 62-280 KISZKOWO KISZKOWO
51 GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, 62-260 ŁUBOWO 1 ŁUBOWO
52 FUNDACJA BREAD OF LIFE DŁUGA GOŚLINA 1, 62-095 MUROWANA GOŚLINA MUROWANA GOŚLINA
53 STOWARZYSZENIE „DOM POMOCNA DŁOŃ” BŁOŃSKO 37A,64-308 JABŁONNA JABŁONNA
54 MIEJSKO – GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, UL. POZNAŃSKA 8, 62-250 CZERNIEJEWO CZERENIEJEWO
55 OŚRODEK DLA BEZDOMNYCH NR 1, UL. KOBYLEPOLE 69, 61-304 POZNAŃ POZNAŃ
56 GMINNY KLUB SENIORA „RÓŻA” UL. GNIEŹNIEŃSKA 7 62-220 NIECHANOWO NIECHANOWO